ABOUT AKIRA

W ciągle ewoluującym świecie piękna i makijażu permanentnego (PMU) istnieje pionier, którego podróż wykracza poza zwyczajność.

AKIRA NITSCHE, nazwisko synonimiczne z ponad 18-letnią mistrzowską znajomością świata piękna, skóry i PMU. Ale jej historia to nie tylko ekspertyza, to nieustanne dążenie do dzielenia się wiedzą, zaangażowanie w bezpieczeństwo oraz głębokie oddanie sztuce i nauce.

Jej ciekawość dotycząca wzajemnych relacji między pięknem, składnikami, ich efektami i nauką za tym stoi ma swoje początki we wczesnych latach. Jako nastolatka już była poszukiwaczką prawdy, badając etykiety inci, aby rozwikłać tajemnice składników kosmetyków do pielęgnacji skóry. Nie akceptowała po prostu wiadomości marketingowych czy twierdzeń producentów, ale zawsze zagłębiała się głębiej w naukę i pochodzenie każdego składnika, oceniając ich korzyści i bezpieczeństwo dla skóry i zdrowia.

Nowe regulacje dotyczące tuszy do PMU skłoniły ją do jeszcze głębszego badania nauki stojącej za PMU, analizując formuły tuszów i niezliczone inne produkty używane przez artystów w procesie PMU.

Akira jest przekonana, że im więcej informacji (naukowych) uzyskasz, tym lepiej zrozumiesz swoje uzdrowione rezultaty. Jako artyści w skórze, powinniśmy dążyć do przekształcenia naszego skupienia i rozszerzenia naszych celów poza samą efektywność i natychmiastowe rezultaty; powinny one obejmować bezpieczeństwo długoterminowe.

Wiedza na temat pigmentologii, chromatologii, struktur chemicznych składników tuszu i ich interakcji wewnątrz ciała i z czynnikami zewnętrznymi jest niezbędna dla każdego profesjonalisty PMU, SPMU i tatuażysty. Będzie to miało głęboki wpływ na wybory artystów, gdy przychodzi do wyboru najlepszych kolorów, tuszów i najbezpieczniejszych składników.

Ombre Beauty by Akira Ombre Brows Master Permanent Make-up

MASTERMIND MASTERCLASS


Jako specjaliści od mikropigmentacji / PMU, implantujemy wiele rodzajów substancji chemicznych W skórę - i nasza praca pozostaje tam przez długi czas!

Niezbędna jest bardzo szczegółowa wiedza na temat kolorów PMU, składników tuszu i ewolucji produktów, które umieszczasz w skórze, aby móc bezpiecznie i profesjonalnie wykonywać swoją pracę!

Przez ponad 4 lata Akira była w podróży odkrywczej i innowacyjnej, konsultując badania i wiedzę specjalistyczną od wielu czołowych na świecie ekspertów w różnych pokrewnych dziedzinach, w tym dermatologów, dermapatologów, alergologów, immunologów, chirurgów oraz różnych dostawców surowców, chemików i producentów tuszy.

Wyniki wszystkich jej badań są przedstawione w przełomowym programie edukacyjnym mastermind:

AKIRA NITSCHE's

The Science Behind your PMU Art®


Unikalny projekt, w ramach którego Akira dąży do podniesienia poziomu branży, zapewniając obiektywne, sprawdzone i ciągle aktualizowane informacje, aby ustalić nowe standardy profesjonalne.

Edukacja prezentuje wszystkie niezbędne informacje w naprawdę angażujący i łatwy do zrozumienia sposób. Wykorzystując interaktywne eksperymenty, jasne i żywe wideo oraz starannie przygotowane listy kontrolne, zapewnia, że każdy artysta PMU może zrozumieć wszystkie NOWO NAUCZONE informacje, BEZ WYSIŁKU!

CELE

Po ukończeniu tego intensywnego szkolenia, pewność siebie artysty znacznie wzrośnie, pomagając im dokonywać właściwych wyborów dotyczących kolorów i typów pigmentów dla różnych technik PMU dla brwi, ust i eyelinerów.

Ten kurs podniesie twoją WIEDZĘ o 100 kroków wyżej i ułoży wszystkie elementy układanki na swoje miejsce dzięki informacjom, które musisz znać, i life hacks! Akira skupia się na wzbogacaniu wiedzy uczestników FAKTAMI, a nie (sprzedażowymi) fantazjami.

I po tych 2 dniach będą mogli czytać i naprawdę rozumieć wszystko na etykietach tuszy/pigmentów, aby dokonywać dobrze uzasadnionych i poprawnych wyborów dotyczących tego, które kolory i produkty najlepiej używać dla wszystkich różnych typów klientów. Program nie kończy się na czytaniu etykiet, ale uczy o wiele więcej.

Ombre Beauty Permanente Makeup Opleiding

GŁÓWNE PUNKTY EDUKACJI


Nauka za Twoją Sztuką PMU® to najbardziej unikalny kurs, o którym wszyscy mówią!

  • Ten program edukacyjny oferuje immersyjne doświadczenie w uczeniu się.
  • Program dwudniowy - interaktywny, intensywny i naprawdę unikalny w swoim rodzaju.
  • Studenci mają szansę uczestniczyć w eksperymentach laboratoryjnych na żywo, aby zastosować wiedzę teoretyczną w praktycznych ustawieniach, zwiększając swoje zrozumienie kolorów, tuszu, skóry i nauki. Każdy uczestnik otrzymuje nasz specjalnie kuratorowany i unikalny "Zestaw Lab".
  • W tym zestawie dołączyliśmy różne narzędzia i gadżety do nauki praktycznej w ciągu tego dnia. Po zakończeniu uczestnicy otrzymają bardzo specjalne „Zaświadczenie o Uczestnictwie”, formalizujące uznanie ich nabytej kompetencji i aktywnego uczestnictwa.

AKIRA NITSCHE będzie przemawiać na Konferencji PMU, a także zaplanowano dwudniowe szkolenie w Gdańsku. Przyjdź i dołącz do Konferencji, a jeśli chcesz uzyskać pełne doświadczenie, dołącz do Edukacji.

Informacje przez info@ombre-beauty.com

Dołącz do rewolucji i wspólnie podnieśmy branżę PMU na wyższy poziom!

www.pmugold.com/spikerzy/

PMU Gold PMU Conferentie Polen
PMU Conferentie Polen PMU Gold - Akira Nitsche Prime Speaker